Kontakt

Pełne dane firmy wraz z mapką dojazdu znajdują się w zakładce „kontakt”.

Do naszej Kancelarii dołączyli adwokat Urszula Brzezińska i prawnik Łukasz Szostak. Urszula specjalizuje się w prawie korporacyjnym, w tym transakcjach fuzji i przejęć (M&A) oraz w prawie kontraktów, a domeną Łukasza są zagadnienia z zakresu międzynarodowego obrotu dziełami sztuki, Art Law oraz rynku sztuki, a także prawo spółek.

Adwokat Urszula Brzezińska posiada ponad 6-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa korporacyjnego na rzecz polskich oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych z różnych sektorów gospodarki. Uczestniczyła w licznych transakcjach typu share deal oraz assets deal. Posiada również bogate doświadczenie zawodowe w zakresie sporządzania oraz negocjowania umów. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w zakresie prawa karnego skarbowego i gospodarczego.

Prawnik Łukasz Szostak doświadczenie zdobywał prowadząc doradztwo na rzecz podmiotów z branży art&business oraz pracując w warszawskiej kancelarii prawnej. W naszej Kancelarii uczestniczy w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, egzamin składał w Instytucie Prawa Międzynarodowego UW.