Kontakt

Pełne dane firmy wraz z mapką dojazdu znajdują się w zakładce „kontakt”.

To pierwsza od kilkunastu lat wizyta na tak wysokim szczeblu. Pozycja prezydenta w Kazachstanie jest bardzo silna, dlatego jego przyjazd do Polski ma duże znaczenie dla biznesu — mówi na łamach Pulsu Biznesu Tomasz Grabarek, partner w kancelarii GSW Legal.
Porozumienia rządowe i zainteresowanie polskich firm zwiastują przełom po wizycie prezydenta – pisze Puls Biznesu.
700 polskich przedsiębiorców zgłosiło się do udziału w odbywającym się dziś Forum Polska-Kazachstan, podczas którego miejsca wystarczy tylko dla 200. Weźmie w nim udział prezydent Nursułtan Nazarbajew, któremu towarzyszy największa w historii delegacja kazachskich przedsiębiorców — 100 osób z ponad 40 firm.
— To pierwsza od kilkunastu lat wizyta na tak wysokim szczeblu. Pozycja prezydenta w Kazachstanie jest bardzo silna, dlatego jego przyjazd do Polski ma duże znaczenie dla biznesu — uważa Tomasz Grabarek, partner w kancelarii GSW Legal.
Na początku września do Polski wejdzie Grata, największa kazachska kancelaria z oddziałami m.in. na Białorusi, Ukrainie, Łotwie, w Czechach, Turcji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.
— Polska jest największą gospodarką w tej części Europy, ze stabilnym wzrostem gospodarczym, a z drugiej strony — z dobrym relacjami z krajami postsowieckimi. Widzimy duże możliwości współpracy i synergii — mówi Aidar Sarymsakov, senior partner w kancelarii Grata.

Cały artykuł znajdą Państwo w Pulsie Biznesu: LINK