Kontakt

GSW Legal doradzało BCAST w transakcji z Cyfrowym Polsatem

28.05.2020

Radcowie prawni Rafał Szalc i Maria Janicka z GSW Legal, doradzali BCAST sp. z o.o. – niezależnemu, polskiemu operatorowi telekomunikacyjnemu i jego Założycielom – w transakcji sprzedaży większości udziałów Cyfrowemu Polsatowi S.A. – największemu dostawcy zintegrowanych usług multimedialnych w Polsce.

Wsparcie obejmowało doradztwo w trakcie całej transakcji oraz udział w negocjacjach dotyczących dokumentacji transakcyjnej, w tym umowy inwestycyjnej, sprzedaży udziałów, zmian w umowie spółki BCAST oraz innych dokumentów związanych z zabezpieczeniami ustanowionymi w ramach transakcji.

W wyniku transakcji, BCAST dołączył do Grupy Kapitałowej Cyfrowego Polsatu. Współpraca ze spółkami zależnymi i podmiotami powiązanymi będzie mieć nie tylko wymiar technologiczny, ale również biznesowy, otwierając przed BCAST nowe możliwości rynkowe i perspektywy rozwoju.

Negocjacje dokumentacji transakcyjnej były prowadzone pod presją czasu. Działania końcowe miały miejsce na wstępnym etapie pandemii, co wymusiło określony sposób organizacji i zastosowanie dodatkowych środków ostrożności.

Inne wpisy

GSW LEGAL wyróżniona w rankingu Legal500 EMEA 2022

12.04.2022

GSW LEGAL wyróżniona w rankingu Legal500 EMEA 2022

GSW Legal wyróżniona w Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” 2020

28.07.2020

GSW Legal wyróżniona w Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” 2020
Więcej wpisów