Kontakt

Pełne dane firmy wraz z mapką dojazdu znajdują się w zakładce „kontakt”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Kancelaria GSW LEGAL stała się częścią GRATA International, międzynarodowej firmy prawniczej wywodzącej się z Kazachstanu. Oznacza to przede wszystkim łatwiejszy dostęp polskiego środowiska biznesowego do wschodnich rynków i inwestycji.

Nawiązanie relacji umożliwiło GSW LEGAL obsługiwanie projektów na poziomie międzynarodowym. Kancelaria zyskała dostęp do nowych rynków oraz perspektywę obsługi transakcji na całym świecie. Niezwykle cennym atutem współpracy dla GSW LEGAL jest możliwość wykorzystania zasobów GRATA International bez barier regionalnych, co pozwala zwiększyć opłacalność i efektywność świadczonych usług. Dzięki współpracy wzmocniona została również obecność GRATA International w Europie Środkowo-Wschodniej. Obsługa prawna lokalnych oraz zagranicznych przedsiębiorstw zyskała w Polsce nowy wymiar.

– Współpraca z GRATA International to dla nas bardzo perspektywiczny kierunek rozwoju. Jestem przekonany, że przyniesie szereg korzyści dla klientów obu kancelarii. Polscy przedsiębiorcy zyskują unikalną szansę korzystania, za naszym pośrednictwem, z niezwykle bogatych doświadczeń GRATA. Dzięki temu będą skuteczniej prowadzić działalność na rynkach wschodnich. GSW LEGAL zapewni zaś kompleksową obsługę zagranicznych podmiotów na polskim rynku. To partnerstwo stanowi przełomowy krok w rozwoju naszej kancelarii – ocenia Tomasz Grabarek, partner w kancelarii GSW LEGAL.

– GSW LEGAL jest wysoko wykwalifikowaną kancelarią, posiadającą grono doświadczonych prawników. Cieszymy się z nawiązania współpracy i dołączenia GSW do sieci GRATA International. Polskie firmy każdego roku poszerzają swoją działalność na rynkach Eurazji, dlatego liczymy na owocną współpracę – mówi Sergey Mashonsky, partner w oddziale GRATA International na Białorusi.

– Polska jest największą gospodarką w tej części Europy, ze stabilnym wzrostem gospodarczym, a z drugiej strony z dobrymi relacjami z krajami regionu. Widzimy duży potencjał współpracy i synergii – mówi Aidar Sarymsakov, partner w kancelarii GRATA.

GRATA International jest międzynarodową firmą prawniczą, działającą od 1992 roku. Świadczy kompleksowe usługi we wszystkich dziedzinach prawa w 21 państwach zlokalizowanych w Europie, Azji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. GSW LEGAL współpracuje w szczególności z kancelariami w Rosji, Gruzji, na Białorusi i Ukrainie. Przewagą konkurencyjną GRATA International jest optymalny stosunek ceny do jakości oraz zrozumienie lokalnych procesów biznesowych. Liczba międzynarodowych transakcji GRATA International zawieranych przy udziale kancelarii z całego świata, rośnie każdego dnia. Od lat GRATA International zajmuje czołowe miejsca w rankingach międzynarodowych, takich jak m.in. Who’s Who Legal, Chambers&Partners czy Legal 500.