Kontakt

Pełne dane firmy wraz z mapką dojazdu znajdują się w zakładce „kontakt”.

Kancelaria GSW LEGAL Grabarek, Szalc i Wspólnicy działa w obecnej formie od czerwca 2011 roku. Od początku istnienia Kancelarii nasza działalność skupia się na bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa w sprawach korporacyjnych, obsłudze spółek publicznych, doradztwie w procesach inwestycyjnych, transakcjach kapitałowych, emisjach papierów wartościowych, M&A oraz realizacji projektów ubezpieczeniowych dla sektora wydobywczego.

Poza głównymi zakresami specjalizacji Kancelaria świadczy wszechstronną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym przedsiębiorców działających na rynkach regulowanych (energetyka, lotnictwo, przemysł wydobywczy), w zakresie wszystkich głównych dziedzin prawa.

Kancelaria zapewnia obsługę prawną na najwyższym poziomie, świadczoną przez prawników posiadających doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców i transakcji biznesowych, pogłębioną i ugruntowaną wiedzę prawniczą oraz doskonałe zrozumienie biznesu i funkcjonowania rynków. Połączenie tych cech pozwala na wysoką efektywność świadczonej obsługi prawnej oraz gwarancję satysfakcji Klientów.