Kontakt

Pełne dane firmy wraz z mapką dojazdu znajdują się w zakładce „kontakt”.

Zespół

1

Katarzyna Białek

adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Ukończyła program Centrum Prawa Amerykańskiego przy Uniwersytecie Warszawskim i University of Florida College of Law oraz w ramach stypendium Erasmus studiowała na Wydziale Prawa Rijksuniversiteit Groningen (Holandia).
Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Katarzyna w swej praktyce łączy prawo nieruchomości, prawo spółek prawa handlowego i prawo kontraktowe.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie przeprowadzania badań due diligence nieruchomości. Wielokrotnie uczestniczyła bezpośrednio w procesie transakcyjnym nabycia, zbycia i finansowania nieruchomości. Była zaangażowana w bieżącą obsługą podmiotów działających na rynku nieruchomości biurowych, magazynowych i komercyjnych.
W Kancelarii Katarzyna specjalizuje się w doradztwie przedsiębiorcom m.in. w toku negocjacji umów najmu oraz prowadzenia procesu budowlanego. Ponadto, zajmuje się przygotowaniem i negocjowaniem umów, w tym umów inwestycyjnych, umów dla
start-upów oraz przygotowywaniem dokumentacji korporacyjnej.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w zespołach nieruchomości międzynarodowych kancelariach prawnych.

Katarzyna biegle posługuje się językiem angielskim.

e-mail: katarzyna.bialek@gswlegal.pl

3

Anna Lach

adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.
Ukończyła program prawniczego języka angielskiego w Pracowni Nauczania Prawa w Językach Obcych przy Katedrze Prawa Międzynarodowego Uniwersytetu Wrocławskiego. Zdobyła uprawnienia mediatora kształcąc się w tym kierunku w Centrum Szkoleń Prawnych w Katowicach.

Ania w swojej praktyce specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych, e – commerce, IT, jak również w procesach due diligence, prawie pracy i prawie kontraktowym.

Posiada doświadczenie w zakresie negocjowania i opiniowania umów wdrożeniowych i utrzymaniowych przy wielu projektach branży IT, jak również we wprowadzaniu regulaminów i polityk programów, aplikacji, czy portali internetowych klientów z branży IT. Była zaangażowana w przeprowadzanie audytów i wdrażanie polityk z zakresu ochrony danych osobowych dla klientów z branż IT oraz e – commerce jak i przeprowadzanie badań due diligence nieruchomości. Negocjowała wiele umów handlowych, doradzała przy przekształcaniu spółek, czy doborze właściwej formy prawnej dla przedsięwzięć z zakresu nowych technologii.

W Kancelarii Ania specjalizuje się w doradztwie przedsiębiorcom m.in. w toku negocjacji umów oraz doradztwie z zakresu IT i nowych technologii. Dodatkowo zajmuje się opiniowaniem dokumentacji prawnej start-upów oraz przygotowywaniem dokumentacji korporacyjnej, jak również przygotowaniem dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w zespołach kancelarii i działów prawnych, jako prawnik In – House spółek oraz poprzez samodzielną praktykę adwokacką. Udzielała się również współpracując z organizacją NGO – Stowarzyszeniem Dogma w zakresie nieodpłatnego poradnictwa prawnego na rzecz osób wykluczonych społecznie lub ubogich.

Ania biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim, dodatkowo szlifuje język francuski oraz hiszpański.

e-mail: anna.lach@gswlegal.pl

8

Katarzyna Kostoń

adwokat

Absolwentka Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.
Ukończyła podyplomowe Studia Prawa Spółek i Prawa Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim oraz The College of Law of England and Wales we współpracy z International Bar Association (UK) zdobywając International Practice Diploma in EU Anti-trust Law.

Katarzyna specjalizuje się w prowadzeniu transakcji fuzji i przejęć, w tym transakcji sprzedaży oraz nabycia spółek i przedsiębiorstw, jak również ich po-transakcyjnej działalności i restrukturyzacji. Była zaangażowana w wiele transakcji M&A na rynku prywatnym doradzając funduszom private equity, prywatnym inwestorom oraz innym krajowym i zagranicznym przedsiębiorcom i korporacjom. Katarzyna ma również duże doświadczenie w reprezentowaniu inwestorów przez organami administracji (w tym SKO, URE, UOKIK, MSWiA), Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej i doradztwa transakcyjnego przedsiębiorstw z sektora energetycznego, FMCG oraz branży motoryzacyjnej.

W latach 2012 – 2017 Katarzyna doradzała Wento Sp. z o.o., wyspecjalizowanej firmie inwestycyjnej powołanej do życia przez Enterprise Investors – wiodącą w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej firmę zarządzającą funduszami private equity i venture capital, zajmującej się inwestycjami w projekty odnawialnych źródeł energii oraz projekty magazynowania energii. Wcześniej, w latach 2002 – 2011 Katarzyna pracowała w warszawskim biurze kancelarii Norton Rose Fulbright, w zespole corporate finance i M&A, a także w biurze Norton Rose Fulbright w Brukseli, Belgia w zespole prawa konkurencji.

Katarzyna jest współautorem książki “Governance. Legal Guidelines For International Management Practice” Theiselmann, R. (Ed.), 2012, Palgrave Macmillan UK, która oferuje kompleksowe omówienie problemów prawnych w 23 krajach, z którymi spotykają się zarządzający przedsiębiorstwami.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

e-mail: katarzyna.koston@gswlegal.pl

4

Arkadiusz Bafia

radca prawny

e-mail: arkadiusz.bafia@gswlegal.pl

13

Marzena Obiedzińska-Wójcik

radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia magisterskie w języku angielskim w zakresie specjalizacji Financial Management na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jest radcą prawnym, wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

Specjalizuje się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju sporów sądowych oraz postępowań administracyjnych i sądowo-administracyjnych. Uczestniczy także w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych.
Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych.
Posługuje się biegle językiem angielskim.

e-mail: marzena.obiedzinska@gswlegal.pl

6

Daria Sielawa

prawnik

Absolwentka Wydziału Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Daria interesuje się prawem procesowym, w szczególności postępowaniem cywilnym oraz prawem spółek handlowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w naszej kancelarii.

Posługuje się językiem angielskim.

e-mail: daria.sielawa@gswlegal.pl

11

Łukasz Szostak

prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, egzamin składał w Instytucie Prawa Międzynarodowego UW. Odbywa aplikację radcowską organizowaną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

Specjalizuje się w prawie spółek oraz zagadnieniach międzynarodowego obrotu dziełami sztuki, Art Law oraz rynku sztuki. W kancelarii uczestniczy w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych. Doświadczenie zdobywał prowadząc doradztwo na rzecz podmiotów z branży art&business oraz pracując w warszawskiej kancelarii prawnej.

Posługuje się biegle językiem angielskim.

e-mail: lukasz.szostak@gswlegal.pl

9

Katarzyna Kuchta

aplikant radcowski

e-mail: katarzyna.kuchta@gswlegal.pl

14

Paulina Siwek

aplikant adwokacki

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Prawa Brytyjskiego organizowanej przez Uniwersytet Warszawski we współpracy z Uniwersytetem w Cambridge. Aktualnie odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Paulina specjalizuje się w bieżącej obsłudze przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego oraz cywilnego. Brała udział w doradztwie transakcyjnym obejmującym sporządzanie dokumentacji korporacyjnej oraz analiz prawnych typu due diligence. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej i polskich kancelariach prawnych.

Posługuje się językiem angielskim

e-mail: paulina.siwek@gswlegal.pl

7

Dominik Bałdyga

praktykant

e-mail: dominik.baldyga@gswlegal.pl

brak-foto

Nazar Myroniuk

praktykant

e-mail: nazar.myroniuk@gswlegal.pl

Biuro kancelarii

15

Kaja Bielecka

kierownik biura

e-mail: kaja.bielecka@gswlegal.pl

10

Milena Gromadzka

kierownik biura

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
W Kancelarii zarządza organizacją pracy biura i pracowników, koordynuje działania marketingowe oraz odpowiada za kwestie rozliczeń. Milena utrzymuje również stały kontakt z Klientami oraz firmami outsourcingowymi.

e-mail: milena.gromadzka@gswlegal.pl

2

Aleksandra Sawczuk

asystentka

e-mail: aleksandra.sawczuk@gswlegal.pl

5

Dagmara Janikowska

asystentka

e-mail: dagmara.janikowska@gswlegal.pl

_FOT3453kwadrat31234

Martyna Marciniak

specjalista ds. marketingu i PR

e-mail: martyna.marciniak@gswlegal.pl
tel: +48 606 153 575