Kontakt

Anna Lach

adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Ukończyła program prawniczego języka angielskiego w Pracowni Nauczania Prawa w Językach Obcych przy Katedrze Prawa Międzynarodowego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zdobyła uprawnienia mediatora kształcąc się w tym kierunku w Centrum Szkoleń Prawnych w Katowicach.

Ania w swojej praktyce specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych, e – commerce, IT, jak również w procesach due diligence, prawie pracy i prawie kontraktowym.

Posiada doświadczenie w zakresie negocjowania i opiniowania umów wdrożeniowych i utrzymaniowych przy wielu projektach branży IT, jak również we wprowadzaniu regulaminów i polityk programów, aplikacji, czy portali internetowych klientów z branży IT. Była zaangażowana w przeprowadzanie audytów i wdrażanie polityk z zakresu ochrony danych osobowych dla klientów z branż IT oraz e – commerce jak i przeprowadzanie badań due diligence nieruchomości. Negocjowała wiele umów handlowych, doradzała przy przekształcaniu spółek, czy doborze właściwej formy prawnej dla przedsięwzięć z zakresu nowych technologii.

W Kancelarii Ania specjalizuje się w doradztwie przedsiębiorcom m.in. w toku negocjacji umów oraz doradztwie z zakresu IT i nowych technologii. Dodatkowo zajmuje się opiniowaniem dokumentacji prawnej start-upów oraz przygotowywaniem dokumentacji korporacyjnej, jak również przygotowaniem dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w zespołach kancelarii i działów prawnych, jako prawnik In – House spółek oraz poprzez samodzielną praktykę adwokacką. Udzielała się również współpracując z organizacją NGO – Stowarzyszeniem Dogma w zakresie nieodpłatnego poradnictwa prawnego na rzecz osób wykluczonych społecznie lub ubogich.

Ania biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim, dodatkowo szlifuje język francuski oraz hiszpański.

Nasz zespół