Kontakt

Maria Janicka nowym Partnerem GSW Legal

01.10.2021   |  Maria Janicka

Z przyjemnością informujemy, że kancelaria GSW Legal zyskała nowego partnera - radcę prawnego Marię Janicką.
W ramach Kancelarii Maria obejmie prowadzenie praktyki rynku kapitałowego oraz będzie współkierować zespołem fuzji i przejęć. ?

Maria specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, w szczególności w obsłudze fuzji i przejęć oraz inwestycji typu joint-venture, a także w prawie rynku kapitałowego i prawie spółek. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi prawnej procesów pozyskiwania finansowania, opracowywania i wdrażania transgranicznych strategii inwestycyjnych, obsłudze transakcji na rynku kapitałowym, a także wprowadzania zagranicznych inwestorów na rynek krajowy.

Przed dołączeniem do zespołu GSW Legal zdobywała doświadczenie w renomowanych kancelariach prawnych i spółce publicznej tworzącej międzynarodową grupę kapitałową działającą w branży recyclingu i obrotu surowcami wtórnymi. Z poziomu holdingu nadzorowała obsługę prawną kilkunastu spółek wchodzących w skład grupy oraz zarządzała realizacją transakcji M&A spółek polskich i zagranicznych, w tym na rynku amerykańskim.

„Przyjęcie Marii do grona partnerów jest kolejnym etapem w budowaniu silnego zespołu transakcyjnego GSW Legal. Ze strony GSW Legal jest to przede wszystkim wyraz uznania dla doświadczenia i dotychczasowego zaangażowania Marii w rozwój Kancelarii, w tym wkładu w uzyskanie przez nasz zespół transakcyjny ostatniej z rekomendacji w rankingu The Legal 500 (Legalease). Cieszymy się z tego awansu i życzymy Marii dalszych sukcesów!” – podsumował Rafal Szalc, partner zarządzający GSW Legal.

Inne wpisy

GSW Legal po raz piąty w Legal 500 2023

31.08.2023

GSW Legal po raz piąty w Legal 500 2023

GSW Legal w rankingu Legal 500 2022

12.04.2022

GSW Legal w rankingu Legal 500 2022
Więcej wpisów