Kontakt

Arkadiusz Bafia

radca prawny

Arkadiusz jest absolwentem University of Huddersfield w Wielkiej Brytanii, gdzie kolejno zdobył tytuły Bachelor of Law i Master of Law and Practice tj. licencjata i magistra prawa brytyjskiego i Unii Europejskiej (oba tytuły uzyskane z wyróżnieniem), a także ukończył Legal Practice Course (odpowiednik polskiej aplikacji radcowskiej).

Arkadiusz przeszedł przez proces uznania swojego dyplomu na terytorium Polski, gdzie następnie ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i uzyskał w 2021 roku tytuł radcy prawnego. Arkadiusz ukończył również Studium Podyplomowe Prawa Spółek na Uniwersytecie Warszawskim.
Arkadiusz posiada bogate doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek i ich organów oraz sporządzaniu i opiniowaniu umów w obrocie gospodarczym.

W Kancelarii Arkadiusz zajmuje się doradztwem na rzecz klientów korporacyjnych i obsługą z zakresu prawa cywilnego i prawa spółek handlowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w warszawskich kancelariach prawnych oraz obsługując jako prawnik wewnętrzny prywatną placówkę opieki zdrowotnej.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Nasz zespół