Kontakt

GSW Legal doradzało iPOS SA w transakcji z OEX SA

01.09.2020   |  Rafał Szalc  |  Maria Janicka

Radcowie prawni Rafal Szalc, Aleksandra Tkaczyk i Maria Janicka z GSW Legal, doradzali iPOS SA i jej Założycielom – twórcom pierwszego na rynku „kasoterminala”, tj. rozwiązania będącego urządzeniem fiskalnym, terminalem płatniczym oraz system do zarządzania sprzedażą w jednym, a także akcjonariuszom iPOS, tj. funduszom inwestycyjnym zarządzanym przez TFI Capital Partners S.A. - w zawarciu umowy inwestycyjnej z OEX SA – wiodącym dostawcą usług i technologii w obszarze sprzedaży w Polsce.

Wsparcie obejmowało doradztwo w trakcie całego procesu inwestycyjnego oraz udział w negocjacjach dotyczących dokumentacji transakcyjnej, w tym umowy inwestycyjnej, umowy objęcia akcji, zmian w Statucie iPOS oraz dokumentów związanych z mającymi miejsce w ramach transakcji emisjami warrantów subskrypcyjnych.

W wyniku transakcji, iPOS dołączył do Grupy OEX. Współpraca ze spółkami zależnymi i podmiotami powiązanymi OEX będzie mieć nie tylko wymiar technologiczny, ale również biznesowy, otwierając przed iPOS nowe możliwości rynkowe i perspektywy rozwoju.

Inne wpisy

GSW Legal po raz piąty w Legal 500 2023

31.08.2023

GSW Legal po raz piąty w Legal 500 2023

GSW Legal w rankingu Legal 500 2022

12.04.2022

GSW Legal w rankingu Legal 500 2022
Więcej wpisów